Co w turystyce piszczy? Konferencja Nowe Trendy w Turystyce

Jaka przyszłość czeka turystykę? Na to pytanie poszukają odpowiedzi uczestnicy jednego z największych spotkań branży turystycznej Polsce “Nowe Trendy w Turystyce”. Konferencja odbędzie się 31 marca w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.

Nowe Trendy w Turystyce
Konferencja Nowe Trendy w Turystyce, zdjęcie udostępnione przez Organizatora

Celem spotkania jest poszerzenie wiedzy na temat najnowszych zjawisk w sektorze turystycznym. Osoby, które dokonają bezpłatnej rejestracji na konferencję i warsztaty będą miały możliwość wzięcia udziału w szeregu wykładów, podczas których zostaną poruszone zagadnienia związane z przyszłością turystyki, a następnie sprawdzić w praktyce zdobytą wiedzę. Spotkanie poprowadzi strateg, researcher i badacz mediów, Piotr Bucki.

Co nas czeka?

Michał Pawelec, Justyna Grygo, Damian Winkowski i Kamil Łukasiewicz zastanowią się czy warto tworzyć własną aplikację mobilną. Tomasz Smorgowicz obali mity na temat CSR, a Daniel Danielewicz, Karol Dziedzic, Krzysztof Celuch i Łukasz Wysocki w oparciu o dane statystyczne ocenią kondycję branży turystycznej w 2015 r.

Z kolei Łukasz Żelezny, Hubert Wydrych i Daniel Kędzierski opowiedzą o sposobach szukania drogi do klienta.

Na zakończenie Jenny Lowthrop, Mia Magazin, Daniel Bordman i Joanna Kuźmicka doradzą, jak zrobić dobre pierwsze wrażenie.

Podczas konferencji zaprezentują się także firmy wyróżnione w drugim etapie konkursu Tourism Trends Awards 2016. 

Podoba Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *