Co w turystyce piszczy? Konferencja Nowe Trendy w Turystyce

Jaka przyszłość czeka turystykę? Na to pytanie poszukają odpowiedzi uczestnicy jednego z największych spotkań branży turystycznej Polsce “Nowe Trendy w Turystyce”. Konferencja odbędzie się 31 marca w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.

Nowe Trendy w Turystyce
Konferencja Nowe Trendy w Turystyce, zdjęcie udostępnione przez Organizatora

Celem spotkania jest poszerzenie wiedzy na temat najnowszych zjawisk w sektorze turystycznym. Osoby, które dokonają bezpłatnej rejestracji na konferencję i warsztaty będą miały możliwość wzięcia udziału w szeregu wykładów, podczas których zostaną poruszone zagadnienia związane z przyszłością turystyki, a następnie sprawdzić w praktyce zdobytą wiedzę. Spotkanie poprowadzi strateg, researcher i badacz mediów, Piotr Bucki.

Co nas czeka?

Michał Pawelec, Justyna Grygo, Damian Winkowski i Kamil Łukasiewicz zastanowią się czy warto tworzyć własną aplikację mobilną. Tomasz Smorgowicz obali mity na temat CSR, a Daniel Danielewicz, Karol Dziedzic, Krzysztof Celuch i Łukasz Wysocki w oparciu o dane statystyczne ocenią kondycję branży turystycznej w 2015 r.

Z kolei Łukasz Żelezny, Hubert Wydrych i Daniel Kędzierski opowiedzą o sposobach szukania drogi do klienta.

Na zakończenie Jenny Lowthrop, Mia Magazin, Daniel Bordman i Joanna Kuźmicka doradzą, jak zrobić dobre pierwsze wrażenie.

Podczas konferencji zaprezentują się także firmy wyróżnione w drugim etapie konkursu Tourism Trends Awards 2016. 

Podoba Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi!