Aplikacja Kraków Airport już działa

Powstała bezpłatna aplikacja mobilna Kraków Airport. Można w niej znaleźć m.in. interaktywny plan lotniska, aktualne rozkłady lotów czy przewodnik po usługach dla pasażerów.

lotnisko w Krakowie
Kraków Airport uruchomił aplikację mobilną, zdjęcie ilustracyjne, foto: pixabay.com

Aplikacja została przygotowana w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej.  Mogą z niej korzystać użytkownicy urządzeń mobilnych z systemem iOS i Android.

Jest w pełni zintegrowana z systemem informacji lotniskowej. Powiadamia na przykład o rozkładzie lotów, czasie oczekiwania w kolejce do punktów kontroli bezpieczeństwa, zmianach statusu lotu, usługach dla pasażerów. Można w niej znaleźć także kartę lotu użytkownika czy historię dotychczasowych podróży. Ponadto została wyposażona w klawisze szybkiego połączenia z call centre Kraków Airport, obsługą pasażerów niepełnosprawnych i punktem medycznym. Aplikacja umożliwia członkom programu Kraków Airport Loyalty korzystanie ze skanera kart lojalnościowych.

Dyrekcja portu lotniczego liczy na zainteresowanie użytkowaniem nowo powstałej aplikacji, gdyż, według danych, ponad połowa użytkowników strony internetowej lotniska korzysta z urządzeń mobilnych.

Podoba Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi!