Eduardo Mendoza w Polsce

4 października w księgarni Matras w Warszawie odbędzie się spotkanie z hiszpańskim pisarzem Eduardem Mendozą. Autor będzie promował swoją najnowszą powieść pt. “Tajemnica zaginionej ślicznotki”.

Twórca po raz kolejny zabierze czytelników w podróż po Barcelonie śladem swojej kultowej postaci, damskiego fryzjera. Bohater, któremu przenikliwości i inteligencji może zazdrościć sam Herkules Poirot czy Sherlock Holmes, tym razem zostanie oskarżony o zabójstwo i zmuszony do tego, by dowieść swojej niewinności.

Mendoza Polska

Postacią nietypowego fryzjera Mendoza zyskał popularność na całym świecie, a szczególnie w Hiszpanii i Polsce, gdzie jego książki sprzedają się w największych nakładach. 28 września swoją premierę będzie miała najnowsza powieść hiszpańskiego pisarza “Tajemnica zaginionej ślicznotki”. Autor opowie o niej podczas spotkania, które odbędzie się 4 października o godzinie 18:00 w księgarni Matras na ul. Solidarności 113 w Warszawie. Link do Wydarzenia znajdziecie TUTAJ.

Kolejne spotkanie odbędzie się w Krakowie, o którym poinformujemy niebawem.

Mendoza Tajemnica zaginionej slicznotki

Konkurs

Chcesz wraz ze słynnym, damskim fryzjerem przeżyć kryminalną przygodę w Barcelonie? Odwiedź nasz profil na Facebooku Kocham Hiszpanię. Już nie długo zapowiedź konkursu , w którym do wygrania jest najnowsza powieść Eduardo Mendozy! 

 

Podoba Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi!