Eduardo Mendoza w Polsce

4 października w księgarni Matras w Warszawie odbędzie się spotkanie z hiszpańskim pisarzem Eduardem Mendozą. Autor będzie promował swoją najnowszą powieść pt. “Tajemnica zaginionej ślicznotki”.

Twórca po raz kolejny zabierze czytelników w podróż po Barcelonie śladem swojej kultowej postaci, damskiego fryzjera. Bohater, któremu przenikliwości i inteligencji może zazdrościć sam Herkules Poirot czy Sherlock Holmes, tym razem zostanie oskarżony o zabójstwo i zmuszony do tego, by dowieść swojej niewinności.

Mendoza Polska

Postacią nietypowego fryzjera Mendoza zyskał popularność na całym świecie, a szczególnie w Hiszpanii i Polsce, gdzie jego książki sprzedają się w największych nakładach. 28 września swoją premierę będzie miała najnowsza powieść hiszpańskiego pisarza “Tajemnica zaginionej ślicznotki”. Autor opowie o niej podczas spotkania, które odbędzie się 4 października o godzinie 18:00 w księgarni Matras na ul. Solidarności 113 w Warszawie. Link do Wydarzenia znajdziecie TUTAJ.

Kolejne spotkanie odbędzie się w Krakowie, o którym poinformujemy niebawem.

Mendoza Tajemnica zaginionej slicznotki

Konkurs

Chcesz wraz ze słynnym, damskim fryzjerem przeżyć kryminalną przygodę w Barcelonie? Odwiedź nasz profil na Facebooku Kocham Hiszpanię. Już nie długo zapowiedź konkursu , w którym do wygrania jest najnowsza powieść Eduardo Mendozy! 

 

Podoba Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *