Cały świat w jeden weekend, czyli “Gdańska Akademia Podróży”

16 i 17 kwietnia na Politechnice Gdańskiej odbędzie się festiwal “Gdańska Akademia Podróży”. Impreza jest adresowana do pasjonatów podróżowania i poznawania obcych krajów.

Gdańska Akademia Podróży_Gdańsk
W najbliższy weekend na Politechnice Gdańskiej odbędzie się  „Gdańska Akademia Podróży”, zdjęcie udostępnione przez Organizatorów

Program wydarzenia wypełnią przede wszystkim wystąpienia podróżników, którzy przeniosą słuchaczy w najrozmaitsze rejony świata: do Dubaju, Kirgistanu, Kazachstanu, zachodniej Afryki czy Ameryki Południowej. O swoich wyprawach opowiedzą m.in. Tomasz Owsiany, Michał Kochańczyk i Tony Kososki. 

Podczas trwającego dwa dni festiwalu znajdzie się także czas na praktyczne warsztaty, które pozwolą nabyć niezbędne podczas wyjazdów umiejętności. Ich uczestnicy dowiedzą się na przykład, jak udzielić pierwszej pomocy, znajdą odpowiedzi na pytania związane z medycyną tropikalną, a także poznają techniki fotografii i samoobrony.

W ramach „Gdańskiej Akademii Podróży” odbędą się też organizowane cyklicznie Dni Australii. W związku z tym zostaną przeprowadzone indywidualne konsultacje dotyczące wyjazdu do Australii.

Szczegółowy program spotkania można znaleźć pod adresem: gap.sspg.pl.

Podoba Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi!