Praga nocą

Szampańska zabawa za granicą. Gdzie najlepiej spędzić Sylwestra?

Sylwester czyli ostatnia noc w roku, to synonim świetnej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Dlatego dążymy zazwyczaj do tego, aby spędzić go jak najciekawiej w towarzystwie osób, z którymi na pewno nie będziemy się nudzić. Tym bardziej, że oferty imprez sylwestrowych dają nam nieskończenie wiele możliwości. Jeśli jednak mamy ochotę na naprawdę dobrą zabawę, warto jak najszybciej przejrzeć oferty biur podróży.

Jednym z dobrych kierunków gwarantujących niezapomnianą zabawę jest egzotyczna i gorąca Majorka. Co znajdziemy w ofercie? Przede wszystkim imprezy z muzyką na żywo. Do naszej dyspozycji są otwarte przez całą noc puby i restauracje. Najlepszą zabawę oferują nam takie miejscowości, jak Palma, Palma Nova, Magaluf czy El Arenal. Tam wybór otwartych przez całą noc barów i klubów ze świetną muzyką na żywo oraz pysznym menu jest ogromny.

Sylwester na Majorce
Zabawa sylwestrowa na Majorce, foto: pixabay.com

Sylwester na Majorce to także wiele ciekawych atrakcji, jak na przykład pokazy flamenco czy głośne noworoczne fiesty. Aby wziąć w nich udział, musimy udać się na największe place miast. Najczęściej zaczynają się one około godziny 23, a kończą bladym świtem.

Romantyczny Paryż

Równie dobrze będziemy się bawić wybierając miasto w Europie, na przykład Paryż. W błędzie są jednak ci, którzy uważają, że to miejsce tylko na Sylwestra we dwoje. Młodzi mogą na przykład odwiedzić paryskie kluby, oferujące w tym czasie muzykę na żywo i to serwowaną przez najlepszych DJ-ów z całego świata. Dobrą zabawę gwarantują też Pola Elizejskie. Tam odbywa się corocznie największa impreza plenerowa z licznymi koncertami oraz pokazami sztucznych ogni. Interesująco można też spędzić tę noc udając się do Moulin Rouge. Tam prócz niezapomnianego show z udziałem skąpo odzianych tancerek, na gości czekają też: wspólne wznoszenie toastu o północy oraz wspólna zabawa do samego rana.

Sylwester na statku

I jeszcze jedna propozycja czyli Czechy, a ściślej mówiąc Praga. Tutaj można bawić się udając do miejskich klubów oraz barów muzycznych. Te najbardziej atrakcyjne i popularne to: Duplex, Mecca czy Roxy.

Sylwester w Pradze w Czechach
Rejs po Wetławie w Sylwestra, foto: pixabay.com

Rejs po Wetławie

Podobnie dobrze możemy bawić się w Sylwestra na Rynku Starego Miasta lub wybrać się na rejs tematyczny po Wełtawie. Do naszego wyboru są statki, które oferują różny rodzaj muzyki na żywo: jazz, muzyka klasyczna oraz rytmy taneczne. Koło północy statki zatrzymują się, aby goście mogli podziwiać pokaz sztucznych ogni oraz wznieść noworoczny toast.

Podobnie dobrze możemy bawić się w Sylwestra na Rynku Starego Miasta lub wybrać się na rejs tematyczny po Wełtawie. Do naszego wyboru są statki, które oferują różny rodzaj muzyki na żywo: jazz, muzyka klasyczna oraz rytmy taneczne. Koło północy statki zatrzymują się, aby goście mogli podziwiać pokaz sztucznych ogni oraz wznieść noworoczny toast.

Gorąca zabawa w Brazylii

Fantastycznie będziemy bawić się na Sylwestra, gdy wybierzemy się jeszcze dalej. Na przykład do roztańczonej Brazylii. Tam zabawa odbywa się pod gołym niebem, ale atrakcji nie brakuje. Sylwester w Brazylii to przede wszystkim muzyka na żywo. Najlepsze imprezy tego typu odbywają się zawsze na plaży Copacabana. Dodatkową atrakcję stanowią: niezwykły pokaz sztucznych ogni odpalanych ze specjalnych tratew w rytm odtwarzanych dźwięków oraz wyreżyserowane przedstawienie światła, cieni i braw z udziałem tancerzy. Na gości czeka też smaczne menu: grillowane mięso i owoce oraz pyszne pomysłowe desery, a także piwo i obowiązkowo szampan.

Podoba Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi!